Menu

سازنده Days Gone از احتمال احیای Syphon Filter می‌گوید

Sony Bend به انتشار بازی Days Gone نزدیک شده و این بازی جهان‌باز اکشن ماجراجویی اولین بازی کنسولی آن‌ها طی یک دهه گذشته است اما مدت‌ها پیش، نام آن‌ها با یک عنوان دیگر آمیخته شده بود؛ Syphon Filter. هنوز هم طرفداران این بازی اکشن تیراندازی و مخفی‌کاری به بازگشت و احیای آن امید دارند.

این فقط یکی از عناوین کلاسیک PlayStation است که در خاموشی به‌سر می‌برد و بسیاری با دیدن اینکه استودیوی Bend تمرکزی کامل برروی Days Gone داشته، امیدهای خود برای بازگشت Syphon Filter را از دست داده‌اند. در هر صورت از انتشار آخرین نسخه آن مدت زیادی می‌گذرد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gamingbolt، با این حال، جان گاروین به عنوان کارگردان Days Gone، در مصاحبه‌ای با Eurogamer گفت شاید هنوز پتانسیل بازگشت این فرانچایز وجود داشته باشد:

"من واقعا قدردان این سوال هستم زیرا خودم برای تمام بازی‌های Syphon Filter نویسندگی و کارگردانی کرده‌ام. من عاشق Syphon Filter هستم اما فعلا به‌شدت برروی Days Gone متمرکز بودیم و وقتی این بازی را به فروشگاه‌ها بفرستیم و بتوانم آرام شوم، به آن فکر خواهم کرد. هرگز نگویید هرگز!"

بازی Days Gone در روز 23 آوریل (6 اردیبهشت) برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد. شما می‌توانید نظرات برخی منتقدان پس از تجربه چند ساعت ابتدایی آن را در این بخش مشاهده کنید.