Menu

دانلود موسیقی متن سری بازی Sonic Advance و Sonic Rush

درود بر تمامی کاربران گرامی پردیس گیم. اکنون با موسیقی متن بازی های Handheld سری Sonic (سری Rush و Advance)، اثر Hideki Naganuma, Teruhiko Nakagawa, Yukifumi Makino, Tomoya Ohtani, Seirou Okamoto, Mariko Nanba در خدمت شما هستیم.

سری بازی Sonic Advance عناوینی در سبک پلتفرمر هستند که توسط Sonic Team توسعه یافته و برای اولین بار در تاریخ این سری، توسط کمپانی SEGA به صورت انحصاری بر روی کنسول دستی شرکت نینتندو (که رقیب سگا محسوب می‌شود) یعنی Game Boy Advance عرضه شد. علیرغم قرار داشتن در یک سری، بازی‌های این عناوین از گیم پلی‌های متفاوتی نسبت به یکدیگر استفاده می‌کنند و هر کدام از آن‌ها تفاوت شگرفی با نسخه‌ی قبلی دارد. به عنوان مثال، اولین نسخه شباهت زیادی به عناوین کلاسیک سری دارد، دومین نسخه بر روی سرعت محض تمرکز کرده است و نسخه‌ی سوم نیز بر روی کار تیمی مانور می‌دهد. وظیفه آهنگسازی اصلی این بازی بر عهده‌ی آقای Hideki Naganuma بوده که سابقه‌ی ساخت موسیقی برای عناوینی از جمله سری تحسین شده‌ی Jet Set Radio و همچنین بازی Lethal League Blaze را دارند.

سری Sonic Rush نیز عناوینی هستند که به صورت انحصاری بر روی کنسول دستی Nintendo DS عرضه شدند و این بار، روایتگر وارد شدن سونیک به یک بعد زمانی دیگر و کمک به شخصیتی جدید به نام Blaze می‌شدند. هرچند که در بازی Sonic 06، وقایع این بازی‌ها و همچنین داستان مرتبط با شخصیت Blaze به طور کامل تعویض شد و معلوم نیست که بالاخره چه اتفاقی رخ داده است. این بازی‌ها از معدود عناوینی بودند که حداکثر استفاده را از نمایشگرهای NDS بردند. مراحل این بازی‌ها بر روی هر دو صفحه‌ی NDS به نمایش در می‌آمدند و کارکتر انتخابی بازیکن نیز بسته به مسیر انتخابی، بین این صفحات جابجا می‌شد.

دانلود موسیقی متن بازی Sonic Rush Adventureدانلود موسیقی متن بازی Sonic Advanceدانلود موسیقی متن بازی Sonic Rush

Sonic Advance & Battle Music Collection

Sonic Rush Original Groove Rush

Sonic Rush Adventure Original Soundtrack

ناشر: WAVEMASTER

تاریخ انتشار: 23 نوامبر 2005 (سونیک راش) – 18 اکتبر 2007 (سونیک راش ادونچر)

قیمت کلی (صرفا جهت اطلاع!): حدود 50 دلار آمریکا

تعداد قطعات موسیقی: 319 قطعه

مدت زمان کلی: 08 ساعت و 53 دقیقه و 21 ثانیه

کیفیت: MP3 320

آهنگسازان: Hideki Naganuma, Teruhiko Nakagawa, Yukifumi Makino, Tomoya Ohtani, Seirou Okamoto, Mariko Nanba

دانلود موسیقی متن

دانلود پارت اول آلبوم موسیقی متن بازی های Sonic Advance & Sonic Battle با لینک مستقیم از پردیس گیم (حجم فایل: 400 مگابایت)

دانلود پارت دوم آلبوم موسیقی متن بازی های Sonic Advance & Sonic Battle با لینک مستقیم از پردیس گیم (حجم فایل: 379.93 مگابایت)

دانلود آلبوم موسیقی متن بازی Sonic Rush با لینک مستقیم از پردیس گیم (حجم فایل: 178.51 مگابایت)

دانلود آلبوم موسیقی متن بازی Sonic Rush Adventure با لینک مستقیم از پردیس گیم (حجم فایل: 208.07 مگابایت)

پسورد فایل: P@rd1sGame

دانلود تعدادی از موسیقی های منتخب

Back 2 Back [موسیقی پیشنهادی]

Leaf Forest Zone – Act 1 [موسیقی پیشنهادی]

Sunset Hill Zone – Act 1 [موسیقی پیشنهادی]

Right There, Ride On [موسیقی پیشنهادی]

Metal Scratchin [موسیقی پیشنهادی]

Vela-Nova [موسیقی پیشنهادی]

(Player Data (''Star Light Zone'' from Sonic the Hedgehog

Hot Crater Zone – Act 1

Ice Paradise Zone – Act 1

What U Need

در نهایت شما همراهان عزیز ما در پردیس گیم می‌توانید سایر موسیقی‌های این طرح را از صفحه زیر دانلود کنید و موسیقی‌های متن درخواستی خود را نیز به اشتراک بگذارید تا برای شما قرار گیرد (قسمت راهنما حتما مطالعه شود):

دانلود موسیقی متن بازی‌ها در پردیس‌گیم