Menu

جشنواره بزرگ اژدهای قرمز؛ برترین محصولات MSI را با شرایط ویژه از اگزو دریافت کنید

فروشگاه اگزو، به عنوان فروشگاه حرفه‌ای و تخصصی دنیای بازی در ایران، با همکاری شرکت MSI، رویدادی بزرگ را برای فروش لوازم جانبی گیمینگ شرکت MSI برگزار می‌کند.

MSI به عنوان غول سخت‌افزاری دنیای بازی، سابقه‌ای طولانی را در فروش محصولات گیمینگ دارد و این شرکت چه از لحاظ کیفیت و چه احترام مشتری، یک نمونه شاخص در دنیای سخت افزار محسوب می‌شود.

نکته قابل تحسینی که در مورد شرکت MSI وجود دارد، انعطاف بالای محصولات جانبی آن است؛ به طوری که بسیاری از محصولات این شرکت از جمله هدست‌های سری DS 502 سازگاری کاملی را با کنسول‌های بازی دارد و این موجب می‌شود تا شما با خرید محصولات گیمینگ این شرکت، عملا با یک تیر دو نشان بزنید.

جشنواره اژدهای قرمز

در جشنواره اژدهای قرمز، شما می‌توانید برترین محصولات و لوازم جانبی گیمینگ MSI را با قیمت و شرایطی شگفت‌انگیز از فروشگاه بزرگ اگزو دریافت کنید.

در طول مدت جشنواره شما با خرید هر محصول MSI از این مزایا بهره‌مند خواهید شد:

1- یک عدد اژدهای قرمز MSI به عنوان نماد این غول بزرگ گیمینگ به عنوان هدیه

2- شرکت در قرعه کشی دسته گیمینگ MSI GC30

3- تخفیفات ویژه و شگفت‌انگیز برای هر محصول

شما تنها در این هفته فرصت شرکت در جشنواره اژدهای قرمز را دارید.

برای شرکت در جشنواره و مشاهده محصولات تخفیف خورده، اینجا را کلیک کنید.

آیا برای خرید محصولات گیمینگ نیاز به مشاوره دارید؟ توصیه می‌کنیم فروشگاه بزرگ اگزو گیم را دنبال کنید و سوالات خود را از طریق پشتیبانی کانال تلگرامی اگزو با آدرس @ExoGame یا شماره تماس ۸۸۹۴۶۵۶۱ مطرح کنید. همچنین شما می‌توانید کانال تلگرام رسمی شرکت MSI در ایران را با آدرس @msifarsi دنبال نمایید.